Event Information

 
1-0-0
0-1-0
 
Alikhan Akhsultanov defeated Talaybek Tariel by TKO/RSC (Referee Stoppage from Punches) at 00:40 of Round 1
 
1-0-0
1-1-0
 
Akhmed Baskhanov defeated Omurbek Aytbay uulu by Submission (Rear Naked Choke) at 01:24 of Round 1
 
1-0-0
0-1-0
 
Ibragim Kartoev defeated Yunis Aliev by Submission (Arm Triangle Choke) at 01:36 of Round 2
 
1-0-0
1-2-0
 
Khamzat Ilyasov defeated Rakhim Temirbulatov by TKO/RSC (Referee Stoppage from Punches) at 02:24 of Round 2
 
1-1-0
0-1-0
 
Mayrudin Makhmudov defeated Dzhabrail Alkhanov by Submission (Arm Triangle Choke) at 04:20 of Round 3
 
1-0-0
1-3-0
 
Tamerlan Aushev defeated Movsar Dolsaev by TKO/RSC (Referee Stoppage from Punches) at 02:55 of Round 1
 
1-0-0
0-1-0
 
Dmitriy Chan-Ogly defeated Bilal Nazhmudinov by Decision (Unanimous Decision) at 05:00 of Round 3
 
1-0-0
1-1-0
 
Batraz Melikov defeated Saikhan Uzbiev by Decision (Unanimous Decision) at 05:00 of Round 3
 
1-0-0
0-2-0
 
Magomed Dzhambulatov defeated Khamzat Oysaev by TKO/RSC (Referee Stoppage from Punches) at 03:21 of Round 1
 
1-0-0
0-1-0
 
Aslankhan Akhmedov defeated Ramzan Apaev by Decision (Unanimous Decision) at 05:00 of Round 3
 
2-0-0
0-1-0
 
Shamil Shogenov defeated Magomed Khamagov by TKO/RSC (Referee Stoppage from Punches) at 03:30 of Round 1
 
1-0-0
0-2-0
 
Akraman Alaev defeated Magomed Timerkiev by TKO/RSC (Referee Stoppage from Punches) at 02:00 of Round 2
 
2-0-0
0-1-0
 
Turpal Gediev defeated Ramazan Aliev by Decision (Unanimous Decision) at 05:00 of Round 3
 
1-0-0
0-2-0
 
Khanzala Magomadov defeated Magomed Shikhmurzaev by Submission (Rear Naked Choke) at 01:12 of Round 1
 
2-1-0
0-2-0
 
Eduard Chibirov defeated Khayrula Ayvazov by TKO/RSC (Referee Stoppage from Punches) at 03:41 of Round 2
 
1-0-0
0-1-0
 
Aidamir Magamatov defeated Manuchekhr Yatimov by TKO/RSC (Referee Stoppage from Elbows) at 02:38 of Round 2
 
3-0-0
1-1-0
 
Aslanbek Mezhidov defeated Gulomsho Davlatnazarov by TKO/RSC (Referee Stoppage from Punches) at 03:56 of Round 1
 
1-1-0
0-1-0
 
Magomed Midaev defeated Adam Beterbiev by Submission (Achilles Lock) at 01:42 of Round 1
 
2-0-0
2-1-0
 
Sattor Rizoev defeated Ibragim Kagirkhadzhiev by TKO/RSC (Referee Stoppage from Punches) at 00:34 of Round 3
 
0-1-0
1-0-0
 
Elbrus Tedeev defeated Dzhambulat Chergeskhanov by Decision (Unanimous Decision) at 05:00 of Round 3
 
0-1-0
2-0-0
 
Erzo Gudaev defeated Ruslan Zubayruev by TKO/RSC (Referee Stoppage from Punches) at 01:29 of Round 1
 
3-2-0
1-0-0
 
Muslim Nurmagomedov defeated Ismail Kartoev by TKO/RSC (Referee Stoppage from Punches) at 03:45 of Round 3
 
3-1-0
2-1-0
 
Magomed Sardalov defeated Shokhrukh Juraev by Submission (Guillotine Choke) at 03:33 of Round 3
 
3-1-0
3-1-0
 
Iliskhan Azhigov defeated Kamal Mamedov by Decision (Unanimous Decision) at 05:00 of Round 3
 
9-7-0
7-2-0
 
Aslan Tavsultanov defeated Almanbet Nusratilla Uulu by TKO/RSC (Referee Stoppage from Punches) at 03:22 of Round 3
 
2-3-0
4-1-0
 
Minkail Khusenov defeated Arslan Muradbekov by Decision (Unanimous Decision) at 05:00 of Round 3
 
6-0-0
2-4-0
 
Ilmadi Israilov defeated Kulmurat Orozov by Decision (Unanimous Decision) at 05:00 of Round 3
 
4-0-0
4-3-0
 
Mukhtar Abdulkerimov defeated Magomed Saliev by Decision (Unanimous Decision) at 05:00 of Round 3
 
6-2-0
3-1-0
 
Ramazan Yuzyasharov defeated Magomedrasul Isagadzhiev by Technical Submission (Anaconda Choke) at 03:55 of Round 1